Пуснаха моста на 4-ти километър

Пуснаха моста на 4-ти километър | StandartNews.com

София. Движението на коли по столичния бул. "Цариградско шосе" от 4-ти километър до Окръжна болница бе пуснато вчера. До 15 септември работниците ще оправят участъка от Окръжна болница до бул. "Александър Малинов", а след 15 септември ще се работи само по локалните платна.

До края на август по софийските улици ще се движат и първите 20 нови автобуса от общо 126, закупени с европейски средства. Така общината ще подмени 35% от автомобилния парк на градския транспорт.

От кметството съобщават, че от 4.30 ч. вчера до 24 ч. на 10 септември се забранява влизането на коли само по северното платно на бул. "Цариградско шосе" между ул. "Йерусалим" и надлеза над бул. "Александър Малинов". Автомобилите ще могат да се движат двупосочно в южното платно на "Цариградско шосе" в същия участък. През това време ще бъдат променени и маршрутите на автобусните линии с номера 204 и 604.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай