Испания смачка Грузия. Идва чудовищен четвъртфинал!

"Ла Роха" е единственият отбор на първенството с четири победи

Испания смачка Грузия. Идва чудовищен четвъртфинал! | StandartNews.com

Испания тресна Грузия с 4:1 в Кьолн и успя да си уреди мач с Германия на 1/4 финалите на Евро 2024.

Грузинците дръпнаха супер изненадващо в резултата след автогол на Робин Льо Норман в 18-ата минута, но това само ядоса испанците, които изравниха още до почивката чрез Родриго Ернандес, а през второто полувреме набутаха нови три попадения дело на Фабиан Руис, Нико Уилямс и Дани Олмо.

Така Испания заслужено е в следващата фаза на турнира, където се задава свирепа битка с Германия идния петък в Щутгарт.

"Ла Роха" е единственият отбор на първенството, който до този момент е с четири победи от четири мача. Момчетата на Луис де ла Фуенте са в супер форма и основен фаворит за златните медали.

От своя страна Грузия отпадна, но заслужава само суперлативи за представянето си.