Великан! Кобрата премаза Махмуд Чар

Притурите се планината донесе пореден триумф на Пулев

Великан! Кобрата премаза Махмуд Чар | StandartNews.com

Кубрат Пулев сбъдна всичките си мечти и стана носител на една от световните титли при свръхтежките боксьори. На ринга в София той не остави никакви съмнения в превъзходството си над германеца от сирийски произход Махмуд Чар и му отне пояса на WBA.

ВИЖ ОЩЕ: Кората мачка. България ликува

И тримата съдии предпочетоха българина след 12 рунда. Резултатите бяха 117:111, 117:111 и 116:112 в картите им.

Кубрат Пулев започна да нанася доста сериозни удари по време на третия рунд от боя им за световната титла на WBA в София. Серията му продължи и в четвъртия.

В петия Кобрата успя да отвори и аркада на съперника си.

Махмуд Чар се движеше доста бавно и опита доста мръсни удари под пояса, като отнесе две забележки от рефера от Монако.

Махмуд Чар избра руски рап от Сиктиквар, за да излезе на ринга срещу Кубрат Пулев. Той се появи под звуците на "Буйно голова" на Джио Пика. Кобрата по традиция избра "Притури се планината" на Валя Балканска.

Голям гаф се получи при химните, като германският бе старият, който се ползваше до Втората световна война.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай
1 Коментара
град Козлодуй
преди 3 месеца

Браво😍😍😍😍😍😍😍😍😍👌✌🙌

Откажи