Социалният антрополог Харалан Александров взе на подбив „Продължаваме промяната – Демократична България”, разкривайки и обяснявайки неадекватното поведение на хората на Кирил Петков.
Оказва се, че не е толкова лесно да се овладее МВР. Калин Стоянов не изпълнява исканията на своя ментор – Кирил Петков, а явно това взривява ПП, каза Александров. И допълни: „Те са уплашени и тревожни хора, които се държат в нарушение на всякаква елементарна учтивост”.
Очевидната причина е, че поискаха всичко и получиха нищо - избраха играта на рулетка, продължи анализа си в ефира на "Офанзива с Любо Огнянов" Харалан Александров.
Относно правителството на сглобката той каза: "Възможно е да се е заченало нещо от тази коалиция. Ясно е само, че ще се види след няколко месеца и ще е евроатлантическо. Конституцията може би е първата рожба".
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com