Кремъл: Диалогът между Русия и САЩ не върви

Вече неведнъж плановете за двустранни контакти са били променяни "в последния момент въпреки наличието на комплекс от много важни

Кремъл: Диалогът между Русия и САЩ не върви | StandartNews.com

Кремъл съжалява, че диалогът между Русия и САЩ не потръгва въпреки подготвителната работа, извършена и от двете страни. Това заяви Дмитрий Песков, прессекретарят на руския президент, предадоха ТАСС и Ройтерс.


"Диалогът наистина не върви, независимо че има известни планове, известна домашна работа, извършена и от двете страни", каза Песков.

Той подчерта, че вече неведнъж плановете за двустранни контакти са били променяни "в последния момент въпреки наличието на комплекс от много важни, стратегически важни въпроси". Съжаляваме, че се получава така, добави говорителят на Кремъл.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Тагове:
Коментирай