Звезда на Ювентус с четири положителни теста

Паоло Дибала вече беше прекарал инфакцията

Звезда на Ювентус с четири положителни теста | StandartNews.com

Нападателят на Ювент Паоло Дибала  за пореден път даде положителен тест за коронавирус, съобщи "El Chiringuito". За четвърти път през последните шест седмици аржентинецът е дал положителен тест за инфекцията.

През март той обяви, че с приятелката му Ориана Сабатини са се заразили. През април Дибала отново проведе тест за COVID-19, който също показа положителен резултат. Сега се налага футболистът да проведе по-интензивно лечение, тъй като през май Ювентус планира да започне подготовка за възможно възобновяване на сезона.

В средата на този месец стана ясно, че други двама играчи на Ювентус са излекувани от коварната болест - френският полузащитник Блез Матюиди и италианският бранител Даниеле Ругани.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай