Уникален Ливърпул нанесе невиждан резил на Роналдо и Юнайтед!

Червените спечелиха като гости с 5:0 голямото дерби

Уникален Ливърпул нанесе невиждан резил на Роналдо и Юнайтед! | StandartNews.com

Мач за историята! Уникален Ливърпул докара невиждано унижение на вечния си съперник Манчестър Юнайтед и то на неговия " Олд Трафорд".

Изключителният отбор на Юрген Клоп направо размаза нокаутирания си опонент с 5:0!

Заедно с унижението, за домакините останаха и 6 жълти и един червен картон, които оцветиха историческия им погром. Заедно с това - и огромно шампионско послание на Ливърпул!

Първото полувреме ще бъде запомнено като най-вълшебното за феновете на Ливърпул в историята на голямото дерби.

Още в 5-та минута Наби Кейта откри за гостите след чудесен пас на Салах. В 14-та минута Диото Жота завърши разкъсваща атака на Ливърпул  с втори гол.

Кошмарът за Манчестър Юн тепърва започваше! В 38-та минута най-добрият играч в света вм момента Мохамед Салах вкара трети гол за Ливърпул и свой пореден в първенството.

Манчестър Юнайтед 0:4 Ливърпул, Салах с два гола (гледайте тук)

В добавеното време - отново Салах и 4:0 за Ливърпул на почивката!

Падението на домакините се олицетвори в изключително неспортсментската постъпка на Кристияно Роналдо   срещу Трент Алекзандър.

Роналдо е пълен щастливец;, че съдията го пожали само с жълт картон!

Image

В този момент бе твърде интересно какво ще се случи през второто полувреме, пред пълните трибуни на смразения "Олд Трафорд".

Хеттрик на уникалния Салах - 5:0 за Ливърпул, 40 минути преди края на мача. За да бъде падението пълно, отмениха гол на Кристияно Роналдо след като ВАР отсъди засада.

Image

На всичкото отгоре, съдията Антъни Тейлър жалеше полуделите играчи на Юнайтед за безумните им нарушения. Все пак ,обезумелият Погба бе изгонен с червен картон.

До края Ливърпул очевидно намали темпото и донякъде не донесе още радост на привържениците си, които искаха още, още и още...