ЦСКА-София не успя да бие 10 от Етър

"Червените" спасиха точката с гол в добавеното време

ЦСКА-София не успя да бие 10 от Етър | StandartNews.com

Етърт сътвори чудото на 8-ия кръг в efbet Лига, като направи 2:2 на ЦСКА-София във Велико Търново. Точката е първа за домакините от началото на сезона. Болярите завършиха мача с 10 суши след като Яни Пехливанов бе изгонен в 90-ата минута. От фаула ЦСКА-София стигна до равенството, след като рикошет попречи на вратаря Господинов да хване топката и тя се удари в Ахмедов за крайното 2:2. Двубоят започна с гол от дузпа на Милчо Ангелов (12). Преслав Боруков центрира, а Юрген Матей изби с ръка. Алдаир вкара за 2:0 в добавеното време на първото полувреме след асистенция на Боруков. Родригес намали на 2:1 в 62-ата минута. Натискът на "червените" стигна само за 2:2. След мача треньорския щаб се нахвърли на съдията Владимир Вълков.