ЦСКА падна от последния в Япония

"Червените" със загуба във втора поредна контрола

ЦСКА падна от последния в Япония | StandartNews.com

ЦСКА загуби и втората си проверка в испанския курорт Марбея. "Армейците" отстъпиха с 0:1 от японския Шонан Белмаре. Попадението бе дело на Кейсуке Сака през второто полувреме. По този начин "червените" продължават да бъдат без вкаран гол в контролите си на испанска земя, след като преди това загубиха с 0:5 от германския Нюрнберг. За японците пък това бе втори мач за деня.

Старши треньорът на "червените" Милош Крушчич избра стартовия състав за контролата. Под рамката ще стартира Витаутас Черниаускас, а карето пред него ще е Иван Турицов, Раул Албентоса, Петър Занев и Брадли Мазику. Малко пред защитата ще действат Валентин Антов и Жанио Бикел. В нападение сръбският специалист е избрал Едвин Джеси, Денис Давидов, Вив Соломон-Отабор и Али Соу.

Поради леки контузии старши треньорът Милош Крушчич е дал почивка на Кристиян Малинов, Тиаго Родригес и Рубен Пинто, които ще пропуснат днешната контрола.