ЦСКА би Ботев (Вр) с два бързи гола

Гостите завършиха мача с човек по-малко

ЦСКА би Ботев (Вр) с два бързи гола | StandartNews.com

ЦСКА - София победи в контрола Ботев (Враца) с 2:0. Двете попадения за отбора на "червените" паднаха през второто полувреме в рамките на по-малко от 120 секунди. Първо от дузпа в 77-ата Томи Юрич откри резултата, а за нарушението си Петко Ганев бе изгонен. По-малко от две минути по-късно пък Греъм Кери реализира втория гол за домакините, а британецът влезе като резерва на „Армията” и определено бе най-трудният за опазване играч от отбраната на тима на Антони Здравков. Това бе и единствената официална проверка на ЦСКА преди рестарта на българския шампионат, който се подновява идния петък. На трибуните присъстваха собственикът на ЦСКА - Гриша Ганчев, както и почетният президент на клуба Димитър Пенев. Селекционерът на България Георги Дерменджиев също гледаше контролната среща.