ЦСКА 1948 води 2:1 на ЦСКА-София

Камбуров и Младенов вкараха головете за домакините, Антов за гостите

ЦСКА 1948 води 2:1 на ЦСКА-София | StandartNews.com

Мартин Камбуров е първият голмайстор през сезона, след като в 19-ата минута на дербито откри резултата за ЦСКА 1948 срещу ЦСКА-София. Двубоят започна в 20,00 ч и се предава пряко по Диема Спорт. При една скоростна атака на домакините Галин Иванов проби отляво и пусна хитро към идващия зад него Васил Шопов. Той пък на свой ред продължи към Камбуров в наказателното поле, а опитният голаджия нямаше проблеми с шпагат да насочи топката под плонжа на Густаво Бусато. До гола инициативата бе изцяло за ЦСКА-София. След това мачът продължи отново с натиск на символичните гости. При грешка на защитата на ЦСКА - София в 34-ата минута Даниел Младенов се оказа най-съобразителен и покачи на 2:0. Секунди преди края на първото полувреме ЦСКА-София върна един гол чрез Валентин Антов.