Царско село излъга Витоша в първия пролетен мач

Попадението вкара резервата Георгиев

Царско село излъга Витоша в първия пролетен мач | StandartNews.com

Царско село победи Витоша с 1:0 в първия пролетен мач в Efbet Лига. Голът вкара Антонио Георгиев в 70-та минута.

Първата интересна ситуация в срещата се откри още в 5-ата минута, когато Даниел Кутевизведе на голова позиция Лъчезар Котев. Младежкият национал получи отлична възможност да вкара първия гол, но шутът му премина на сантиметри от целта.

В 16-ата минута Един Бахтич си нагласи топката на левия крак, след което отправи коварен удар към вратата на Християн Василев ,но младият страж изби в ъглов удар. В 38-ата минута Ивайло Марков центрира в наказателното поле към Бахамбула, който стреля с глава, но вратарят на "тигрите" се намеси майсторски с една ръка.

В началото на втората част Маренго удари греда за домакините. След това Витоша пропусна изгодна ситуация чрез Маламов.

В 70-ата минута играчите на Никола Спасов стигнаха до първия гол. Малко повече от 30 секунди, след като се появи в игра младият халф Антонио Георгиев вкара с глава след центриране на Бахамбула.