Шок! Ликвидираха тима на Гуардиола в Англия

Лестър победи като гост Манчестър сити с 5:2

Шок! Ликвидираха тима на Гуардиола в Англия | StandartNews.com

Пълен шок още във втория мач на единия от кандидатите за титлата н Англия Манчестър Сити.

Клубът на златния петролен дъжд и пир по време на епидемия, бе разстрелян от Лестър на собствения си стадион с 2:5!

Още в 4-та минута домакините поведоха чрез Марез и всичко си изглеждаше на мястото. Но в 37-та Джейми Варди изравни от дузпа, а до 58-та минута вече беше набутал три гола във вратата на Сити - 1:3.

В 77-та мин. Мадисън доведе резултата до рагром - 1:4, като за малко той стана по-почетен с попадение на Аке.

Но пак нямаше милост - в 88-та минута Юри Тилеманс вкара третата дузпа за Лестър в мача - 2:5!

Така "лисиците" на Брендън Роджърс излизат начело в класирането с 9 точки от три мача и по-добра голова резлика от Евертън.