Националите продължиха да копаят дъното

Пандахме за сефте и от Финландия

Националите продължиха да копаят дъното | StandartNews.com

Футболните национали продължиха пропадането си. В мач от турнира Лига Европа доживяхме да паднем за сефте и от Финландия. Воденият от Георги Дерменджиев състав загуби в Хелзинки с 0:2. В опит да извади отбора от дупката след отпадането от Унгария в баража за Евро 2020 селекционерът направи 8 промени в състава. Новите в състава помогнаха да удържим 0:0 до 52-ата минута. Тогава грешка в защитата позволи на финландците да ни вкарат левашки гол чрез Роберт Тейлър. Само 15 минути по-късно Фредерик Йенсен се разходи пред пеналта ни, а после се обърна и пусна топката от 20 м покрай вратаря ни за 2:0. Идната сряда играем в София с лидера в групата Уелс и ще трябва да се молим да не берем срам отново. Изводът като цяло е, че Георги Дерменджиев вероятно ще бъде оставен до края на мачовете от Лигата на нациите тази есен и пак ще търсим треньор на националния.