Лудогорец със загуба от полския шампион в Турция

Шампионите паднаха с 0:2 от Пяст Гливице

Лудогорец със загуба от полския шампион в Турция | StandartNews.com

Лудогорец загуби с 0:2 от Пяст (Гливице) във втората си контрола по време на лагера в Турция. Корун (11) и Парижишек (42) бяха точни за полския шампион.

"Орлите" удариха две греди, а през второто полувреме с пропуски се отличиха Моци и Шверчок.

В 11-ата минута Пяст откри резултата. Тогава Корун овладя пред наказателното поле центриране от фаул и стреля, а след рикошет в крака на Кешеру топката влетя в мрежата на "орлите".

След това разградчани направиха два сериозни пропуска и не можаха да изравнят.

В 42-ата минута Пяст вкара втори гол. Парижишек засече от воле центриране отдясно и с удар в близкия ъгъл направи Ренан безпомощен.

Веднага след това и Битон пропусна за българския шампион.

В 81-ата минута Лудогорец пропусна още едно положение. Марселиньо изведе Жоржиньо зад гърба на защитата. Крилото напредна и намери Шверчок в наказателното поле, но полякът направи непростим пропуск.