Ливърпул надви Кристъл Палас с 4:3

Мохамед Салах вкара 2 от головете за червените

Ливърпул надви Кристъл Палас с 4:3 | StandartNews.com

Ливърпул обърна тотално развоя на домакинството срещу Кристъл Палас от 23-ия кръг на Висшата лига само в рамките на 7 минути. В 53-ата минута Роберто Фирмино с немалка доза късмет успя да се разпише след рикошет, който отклони неговия изстрел към долния ляв ъгъл зад Сперони. Джейм Томкинс изравни за 2:2 в 65-ата минута. Мохамед Салах обаче вкара нов гол за Ливърпул в 75-ата. За втори жълт картон от игра в 89-ата бе отстранен Джеймс Милнър от домакините. Садио Мане покачи на 4:2 за Ливърпул в 90-ата. В допълнителното време Макс Мейър оформи крайното 4:3. Успехът укрепи Ливърпул на върха във Висшата лига с 60 т от 23 мача. Ман Сити е втори с 53 от 22 мача, а Тотнъм е трети с 48 също от 22 срещи. В други срещи от кръга днес: Улвърхемптън - Лестър 4:3, Борнемут - Уест Хем 2:0, Ман.Юн - Брайтън 2:1, Нюкасъл - Кардиф 3:0, Саутхемптън - Евертън 2:1, Уотфорд - Борнемут 0:0. По-късно днес е дербито Арсенал - Челси. Утре играя: Хъдърсфилд - Ман.Сити и Фулъм - Тотнъм.