Лео Меси се отпуши

Аржентинецът пак вкара от игра след пауза от 3 месеца

Лео Меси се отпуши | StandartNews.com

Барселона постигна убедителна победа с 5:2 над Бетис в мач от 9-ия кръг на Ла Лига. Усман Дембеле (22), Антоан Гризман (49), Лионел Меси (61-дузпа, 82) и Педри (90) вкараха за каталунците, Антонио Санабриа (45+2) и Лорен Морон (73) се разписаха за гостите. Антоан Гризман изпусна дузпа в 33-ата минута, а в последния половин час тимът от Севиля игра с 10 души. Лео Меси влезе като резерва на почивката при 1:1 и като истински капитан поведе отбора си към трите точки, които убягваха на каталунците в последните 4 срещи в Ла Лига. За него това бе първо попадение от игра от началото на сезона и така счупи каръка, който го преследваше в последните три месеца. За последно той се разписа от игра през август. следващите голове до момента бяха от дузпи. С победата Барса се изкачи на осмо място с 11 т.