Хърватин играл с коронавирус в Истанбул

Вида ще остане няколко дни изолиран в Турция

Хърватин играл с коронавирус в Истанбул | StandartNews.com

Заразен с коронавирус футболист на Хърватия е играл в контролата с Турция в Истанбул (3:3). Защитникът Домагой Вида е научил за положителната си проба след изиграването на срещата. Вида остана на терена през първата част, след което беше заменен. След потвърждението на положителната проба, той е бил поставен в изолация и ще прекара така няколко дни в Истанбул.

Йосип Брекало асистира на Марио Пашалич за второто изравняване в мача в 53-ата минута, а три минути по-късно сам изведе своите напред. Но турците бързо стигнаха до ново равенство в 58-ата минута чрез водещия си реализатор в момента Дженгиз Юндер.
Джен Тосун откри от дузпа за домакините в 23-ата минута, а Анте Будимир изравни след 9 минути. Дениз Тюрюч даде преднина на турците пет минути преди края на първото полувреме след асистенция на Тосун.