Камбуров пак бележи, ЦСКА 1948 громи

Етър със седма поредна загуба

Камбуров пак бележи, ЦСКА 1948 громи | StandartNews.com

Новакът в efbet Лига ЦСКА 1948 постигна втора победа в елита. "Червените" рагромиха с 5:1 Етър. Двубоят бе дебют за новия наставник на домакините Красимир Петров. Още в 5-а минута капитанът Мартин Камбуров отбеляза третия си гол за сезона след центриране на Александър Александров. В 19-а минута Алекандров се отличи с втора асистенция към Денислав Александров, който удвои преднината на своя тим. Интригата в мача окончателно приключи в 43-а минута, когато Георги Русев вкара за 3:0. В добавеното време на първата част реферът отсъди дузпа в полза на гостите за игра с ръка на Марин, а Милчо Ангелов бе точен от бялата точка и вкара почетен гол за великотърновци.  През втората част мачът се доиграваше, а домакините отбелязаха нови два гола. Русев вкара втория си гол в мача в 63-а минута, а Галин Иванов оформи крайното 5:1 с добавка, след като вратарят отрази шут на Камбуров. Етър остава на дъното без спечелена точка от началото на сезона, докато ЦСКА 1948 заема девето място с 9 т.