Изпуснахме Ирландия насред София

Дъфи донесе крайното 1:1 с късен гол

Изпуснахме Ирландия насред София | StandartNews.com

Футболните ни национали изпуснаха да бият Ирландия на старта на Лигата на нациите. Пред празните трибуни на стадион "Васил Левски" момчетата на Георги Дерменджиев изиграха добър мач и само малшанса им попречи да спечелят мача. След по-разумна игра националите ни поведоха с гол в 56-ата минута на Божидар Краев. Тодор Неделев получи в противниковата половина. Полузащитникът на пловдивския Ботев много добре залъга играч на гостите и пусна към Божидар Краев в наказателното поле. Футболистът на датския Мидтиланд овладя и прецизно насочи топката в мрежата на Ирландия. В края на мача ирландците натиснаха финално и това им донесе точката. Шейн Дъфи изравни в третата минута на добавеното време на мача. Той бе оставен непокрит в пеналта ни, където намери топката с глава след корнер и я прати в мрежата на Георгиев. На шести националите ни гостуват на Уелс. В другия мач от нашата група тази вечер Финландия загуби като довакин от Уелс с 0:1.