Ивелин Попов и Спартак отпаднаха безславно в Лига Европа

Московчани загубиха с 0:2 като гост на Виляреал

Ивелин Попов и Спартак отпаднаха безславно в Лига Европа | StandartNews.com

Ивелин Попов и неговия Спартак Москва отпаднаха от Лига Европа. Тимът загуби с 0:2 гостуването си на испанския Виляреал в мач от група G от турнира. Попето изигра пълни 90 минути за руснаците, като се представи на добро ниво, но за съжаление не можа да помогне на тима си да вкара. Иначе през първото полувреме Чуквуензе откри, а в началото на второто полувреме Екамби удвои. В края Коста от домакините получи директен червен картон след като се опита да откъсне ахилеса на играч на Спартак. Така в групата Виляреал е първо място с 10 точки. Втори със същия актив пък завърши Рапид Виена, който удари 1:0 Глазгоу Рейнджърс и изхвърли тима на Стивън Джерард от групите. Спартак остана на четвърто място.