Понеделник,

Гришо започва днес на US Open

От: Пламен Вълков -
A
A
A

Днес започва четвъртия турнир от Големия шлем в тениса - US Open. В първия ден на надпреварата ще започнат и някои от водещите фаворити, сред които Новак Джокович, Роджър Федерер, Серина Уилямс, Данил Медведев, а също така и Григор Димитров. Евроспорт ще излъчва в България наживо и в двата си канала, а също така и на Евроспорт плейър.

Гришо е поставен на корт №11 и е трети в програмата, започваща в 18,00 часа българско време. Ето и пълното разписание за деня: Централен корт "Артър Аш", след 19,00 часа българско време: Зарина Дияс - Ашли Барти Новак Джокович - Роберто Карбаес Баена не преди 02,00 часа: Серина Уилямс - Мария Шарапова Роджър Федерер - Сумит Нагал Корт "Луис Армстронг", след 18,00 часа: Каролина Плишкова - Квалификант Пражнеш Гунесваран - Данил Медведев Шуай Чжън - Винъс Уилямс не преди 02,00 часа: Стан Вавринка - Яник Синер Мисаки Дой - Мадисън Кийс Грандстенд, след 18,00 часа: Марко Трунгелити - Кей Нишикори Ангелик Кербер - Кристина Младенович Закари Свайда - Кевин Андерсън София Кенин - Коко Вандевеге

Корт №17, след 18,00 часа: Джоана Конта - Дария Касаткина Фабио Фонини - Рейли Опелка Елина Свитолина - Уитни Осуигве Тейлър Фриц - Фелисиано Лопес

Корт №5, след 18,00 часа: Южени Бушар - Анастасия Севастова Екатерина Александрова - Саманта Стосър Сам Куери - Хуан Лондеро Николас Джари - Милош Раонич

Корт №10, след 18,00 часа: Каролин Гарсия - Онс Жабер Адриан Манарино - Даниел Еванс Грегоар Барер - Камерън Нори Каролин Долхайд - Киан Ван

Корт №13, след 18,00 часа: Томаш Бердих - Дженсън Бруксби С. Квон - Юго Делиен Виктория Голубич - Шуай Чжън Л. Чжу - Х. Ван

Корт №4, след 18,00 часа: Петра Мартич - Тамара Зиданшек Моника Никулеску - Дария Ястремска Корентен Муте - Давид Гофен Йошихито Нишиока - Маркос Хирон

Корт №6, след 18,00 часа: Мартон Фучович - Николоз Басилашвили Ивана Джорович - Ига Свиатек Шуай Пън - Варвара Лепченко Гуидо Пея - Пабло Кареньо Буста

Корт №7, след 18,00 часа: Кристиан Гарин - Кристиан Юбанкс Елена Рибакина - Каролина Мухова Борна Чорич - Евгени Донски Кристина Макнали - Тимеа Бачински Корт

№8, след 18,00 часа: Моника Пуиг - Ребека Петершон Пиер-Юге Ербер - Алекс Де Минор Даниел Кьопфер - Хауме Мунар

Корт №9, след 18,00 часа: Мариам Болквадзе - Бернарда Пера Яна Чепелова - Су-Вей Сие Филип Колшрайбер - Люка Пуй Ричард Беранкис - Иржи Весели

Корт №11, след 18,00 часа: Тиаго Монтейро - Брадли Клан Лорън Дейвис - Юхана Ларсон Андреас Сепи - Григор Димитров Магдалена Фрек - Лаура Зигемунд

Корт №12, след 18,00 часа: Денис Кудла - Янко Типсаревич Алиаксандра Саснович - Дженифър Брейди Мария Сакари - Камила Джорджи Джак Сок - Пабло Куевас

Корт №14, след 18,00 часа: Ана Богдан - Хариет Дарт Маргарита Гаспарян - Присила Хон Ласло Джере - Миомир Кечманович Хуберт Хуркач - Жереми Шарди

Корт №15, след 18,00 часа: Стив Дарси - Душан Лайович Фиона Феро - Дария Гаврилова Виктория Кузмова - Алисън Ван Уйтванк Елио Беншери - Дамир Джумхур
 

Валутни курсове

По курса на БНБ
Валута Лева (BGN) Обратен курс за 1 лев
CHF 1.70725 0.585737
GBP 2.24388 0.445657
USD 1.71204 0.584099
Виж всички