Гранада писа двойка на Барселона

Меси и компания

Гранада писа двойка на Барселона | StandartNews.com

Испанският шампион Барселона продължава с неубедителното си представяне през новия сезон в Ла Лига. В мач от петия кръг каталунците паднаха като гости с 0:2 от Гранада. На "Нуево Лос Карменес" Рамон Азеез се възползва още във втората минута от грешка на Жуниор Фирпо и откри за домакините. След почивката треньорът на Барса Ернесто Валверде се видя принуден да вкарва в игра младата надежда Ансу Фати и суперзвездата Лионел Меси. И те обаче не помогнаха на тима си да стигне поне до равен. Гранада стигна до втори гол след като Алваро Вадийо (66) вкара от дузпа. След този мач Барселона е на 7-о място в класирането с актив от 7 т. Реал Мадрид е с 8, но днес гостува на Севиля. Лидер в подреждането вече е Гранада с 10 пункта.