Голям скандал в тениса, предизвикан от секссимвол.
Канадската тенисистка Южени Бушар, която в последните години бе далеч по-популярна с изявите си извън корта, отново привлече вниманието около себе си.
След дълго лутане между кариерата на тенисистка и секссимвол, канадката започна да възвръща формата си и победи украинката Даяна Ястремска на старта на Мастърс турнира в Мадрид.
Бързо след успеха си обаче Бушар отново влезе в заглавията със скандалния пост в социалните си мрежи.
За Бушар това бе първа победа в Мадрид от шест години насам, когато успя да спре Мария Шарапова, а след успеха си над Ястремска тя написа: "Има нещо в това да играя с допингирани в Мадрид".
Постът бе изтрит само няколко минути по-късно, но вече стотици потребитили го бяха запечатали и той обиколи социалните мрежи.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com