Германия продължава да буксува (ВИДЕО)

Бундестима стигна само до 1:1 със Сърбия в контрола

Германия продължава да буксува (ВИДЕО) | StandartNews.com

Тимът на Германия записа равенство – 1:1, по време на приятелски мач срещу Сърбия преди старта на предстоящите европейски квалификации и за двете селекции. Стрелецът на Айнтрахт Франкфурт Лука Йович даде превес на западните ни съседи с гол в 12-ата минута на „Фолскваген Арена”, а Леон Горетцка изравни резултата в 69-ата минута, за да оформи крайния резултат. Нападателят на Цървена звезда Милан Павков получи директен червен картон, след като реферът Боби Мадън го изгони след цинично нарушение срещу крилото на Манчестър Сити Лерой Сане.

Продукцията, която Маншафта изнесе във Волфсбург, не се понрави на препълнения стадион, като колебливото представяне на Германия на Йоаким Льов продължава, въпреки че селекционерът понечи да подмладява състава преди Европейското първенство през 2020-а година. В последните си осем мача Бундестима има три победи, като само една е в официален мач (бел. ред: срещу Швеция на Мондиал 2018 с 2:1).