Дунав остава в елита след голов трилър (ВИДЕО)

Русенци биха Септември с 3:2 в баража реванш за оцеляване

Дунав остава в елита след голов трилър (ВИДЕО) | StandartNews.com

Дунав остава в Първа лига! Русенци успяха да спечели с 3:2 срещу Септември в София и с общ резултат 3:3, но повече голове на чужд терен запазват мястото си сред най-добрите.
Срещата на ст. "Васил Левски" стартира много добре за столичани, които откриха чрез Здравко Димитров още в петата минута. До края на полувремето обаче "драконите" избухнаха с пълен обрат. Първо Исмаил Иса изравни в 41-ата минута, а само 3 минути по-късно Свилен Щерев направи 2:1. След почивката Септември се хвърли да изравнява и успя да го стори. Боби Галчев бе точен в 67-ата минута, но 6 по-късно отново Щерев направи 3:2 за русенци. В 81-ата минута обаче Щерев пое към съблекалните след като бе изгонен от съдията. До края обаче Септември не успя да изравни.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК
Така Дунав остава в елита, докато Септември ще играе най-вероятно срещу Арда Кърджали за място в Първа лига. Другия бараж противопоставя Витоша Бистрица и Монтана.