ЦСКА гази наред! Пета поредна победа

„Червените“ победиха с 2:1 израелския Макаби Петах Тиква

ЦСКА гази наред! Пета поредна победа | StandartNews.com

ЦСКА продължава да гази наред в летните си контроли! „Червените“ победиха с 2:1 израелския Макаби Петах Тиква в препоследния си спаринг по време на подготвителния лагер в Банско.

Така новият треньор на армейците Томислав Стипич записа пета поредна победа в контролите, пише gol.bg. Преди това ЦСКА спечели още 4 спаринга  - срещу Беласица(2:0), Крумовград(2:0), Поли Яш(2:1) и Берое(3:0).

Сега успехът над носителя на Купата на Израел изковаха норвежците Джонатан Линдсет и Тобиас Хайнц. Първият откри резултата в 34-ата минута след асистенция на сънародника си Улаус Скаршем. Тобиас Хайнц удвои в 52-ата минута от дузпа.

Израелците се върнаха в мача в 76-ата минута чрез резервата си Амер Алтори. До края обаче ЦСКА не позволи да се стигне до равенство. В редиците на Макаби Петах Тиква като и титуляр излезе бившият защитник на „червените“ Пламен Гълъбов. Неофициален дебют за ЦСКА направи националният ни вратар Иван Дюлгеров, който стартира като титуляр.

По-късно днес е и последната проверка на отбора в Банско - срещу Раднички (Ниш) от 17:30 часа.