Берое срази Славия в София

Тимът на Херо си тръгна с 2:0 от "Овча Купел"

Берое срази Славия в София | StandartNews.com

Берое продължи със силната си серия в първенството, като победи в София тимът на Славия с 2:0. В 18-ата минута Гаюс Макоута бе изведен на добра позиция и стреля силно, но Сергиакис успя да избие в корнер. След изпълнението на ъгловия удар топката бе пратена в наказателното поле на домакините, където няколко играчи се сбориха, но в крайна сметка тя попадна на крака на Алиун Фал след груба грешка на Христо Попадийн и тъмнокожият нападател на заралии от непосредствена близост я прати в мрежата на Славия. В 51-ата минута Попадийн прати топката в собствената си мрежа за 0:2. Победата е трета за Берое от началото на сезона. Старозагорци имат и 2 равни, и нямат загуба. С трите точки от днес Берое вече е втори с 11, а лидер с 12 е Лудогорец.