Бербатов на линия за Реймс

Бербатов на линия за Реймс | StandartNews.com

Монако. Димитър Бербатов е готов за домакинския двубой на Монако срещу Реймс, Мачът е първи от 26-ия кръг на Лига 1 и ще се проведе в петък от 21,30 часа българско време.

 

Българският нападател пропусна последната среща на Монако заради контузия, която получи в мача за Купата на Франция срещу Ница. Тогава бившият футболист на Манчестър Юнайтед вкара и дебютното си попадение за селекцията на Клаудио Раниери.

 

Официалната страница на Монако информира, че Бербатов вече е възстановен и тренира наравно със своите съотборници. Не е ясно обаче дали българинът ще дебютира като титуляр за Монако.

 

"Всичко е наред, Димитър ще бъде на линия за петък", заяви Раниери, цитиран от L'Equipe. "Човек не може да бъде здрав и във форма 11 месеца. Отнасям се с разбиране към него", добави Раниери.

 

В лазарета на Монако останаха само Радамел Фалкао и Аймен Абденур.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай