Автогол реши дербито в Италия

Ювентус надви Наполи с 4:3, Роналдо бележи и мач №1000

Автогол реши дербито в Италия | StandartNews.com

Уникална драма видяха зрителите на дербито на втория кръг на Серия "А" между Ювентус и Наполи в Торино. Шампионите спечелиха с 4:3 с автогол на Кулибали в 91-ата минута. Преди това гостите наваксаха изоставане от 0:3.  Данило, Гонсало Игуаин и Кристиано Роналдо се разписаха за Юве. За Роналдо това бе и мач №1000.

И когато всички очакваха поредния успех на хегемона в Серия "А", Наполи отговори с попадения на Костас Манолас, Ървинг Лосано и Ди Лоренцо. Накрая обаче и късмета обърна гръб гостите, за да могат "бианконерите" да запишат втора поредна победа от началото на сезона и да запазят първото място в подреждането. В 92-ата минута Пянич центрира от фаул и Кулибали, който беше абсолютно сам, си заби ефектен автогол за крайното 4:3 за Ювентус!