Арда обърна Етър с 2:1

Спас Делев се контузи

Арда обърна Етър с 2:1 | StandartNews.com

Арда продължи с успешното си представяне в шампионата на efbet Лига. Днес футболистите на Стамен Белчев победиха с 2:1 Етър, като направиха пълен обрат през втората част след като губеха с 0:1. Интересните моменти в срещата бяха след почивката. В 49-ата минута Дарко Глишич задържа Ивайло Димитров в наказателно поле и съдията отсъди дузпа в полза на Етър. Зад топката застана Красимир Станоев, които бе точен и се разписа за 0:1. Само две минути по-късно Арда изравни, след като Деян Лозев центрира в пеналта на съперника и Жоао Аморим се разписа за 1:1. В 61-ата минута Дарко Глишич проби и стреля опасно, но Христо Иванов изби. Домакините направиха пълен обрат в 67-ата минута. Тогава Спас Делев центрира от корнер, а Илиас Хасани засече топката във вратата на противника за 2:1. В самия край на двубоя Спас Делев се контузи и напусна терена, а съотборниците му доиграха мача с човек по-малко. Арда е пети с 18 точки, а Етър - девети с 11.