Лидерът на партия „Има такъв народ“ Слави Трифонов няма да се кандидатира за депутат на предстоящите на 11 юли парламентарни избори. Това пише той в свой пост във Фейсбук, в който посочва, че „аз и моите колеги създадохме партия „Има такъв народ“…Всъщност ние направихме платформа, на която искаме да се качат професионалисти, отговорни хора, които имат желанието и смелостта да правят, каквото трябва“.
„Аз няма да се кандидатирам за следващия Парламент, защото моето място не е там, а да нося отговорност за хората, които са там и това, което правят.
Разбира се, аз мога да нося тази отговорност и от една друга институция, но за това… като му дойде времето“, отбелязва Слави Трифонов, цитиран от БНР.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com