Уволнена ергенка от Гонзо се присмя на работодателите

Що не ме щете, бе, пише Виктория

Уволнена ергенка от Гонзо се присмя на работодателите | StandartNews.com

Ергенката Виктория Асенова, наречена Цър-Пър, която удари на камък с Алек Младенов в третия сезон на формата, а след излизането си от него, удари на камък и в работата.

Припомняме, че тя беше уволнена от БФС лично от новия шеф Гонзо, затова, че е издала в ефир любовната връзка между футболист на Лудогорец и участничка в "Ергенът". Вики се опита да протестира тогава и дори се закани, че ще съди футболния съюз, но явно нещата не са се развили в нейна полза.

Тя остана без работа и споделя, че и към днешна дата отново е безработна. 

Все още Цър-Пър се надява да вади парички от така нареченото инфлуенсърстване, но като знаем колко "маймуни" са на този клон, очевидно не й е лесно.

За момента тя продължава да е оптимистка и да казва, че си стои у дома и се кефи на свободата си. "Какво ми е?! Седя си на топло и красиво, знам, че съм най-добрата, къпя се по три пъти на ден, ама ме не щат. Що не ме щете, бе?! Аааа ма ха!", със своето си чувство за хумор ги "кастри" Цър-Пър.

Очевидно тя още е и сингъл, но поне се радва, че е преодоляла любовта си към Алек Младенов, в когото наистина се беше влюбила.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай