Участничка изпусна немалка сума в „Сделка или не“
Александра Джамбазова от Бургас игра днес в „Сделка или не“. Тя излезе с кутия №10. Дрънка нещо, коментира тя, вървейки към игровата банка.
Отказа първата оферта, която не бе никак малка – 3000 лева. Отхвърли и оферта за смяна на кутията.
Отхвърли и третата оферта, която е на стойност 2500 лева. Има сделка, обаче каза тя на следващата, която бе за смяна на кутията. Така тя замени своята, за кутия №9. Много неща в живота ми са свързани с това число. Родена съм на на 9-ти ден, в деветия месец. Апартаментът, в който живея, е №9, обясни тя защо прие офертата.
След това обаче банкерът реши да провери, дали тя вярва в себе си. Отново й предложи смяна на кутията. Алекс обаче бе убедена, че е привлякла повече пари от тези, които са в кутия №10 и не се съгласи.
В този момент тя отвори кутията, с която излезе в началото, и разбра, че вътре се крият 1500 лева.
Така вече при останали в шоуто три неотворени кутии, в които се крият два лева, 1000 и 7500 лева, банкерът я изкуши с 1000 лева оферта.
Алекс я отхвърли.
След това отвори 1000 лева.
В този момент напрежението се увеличи неимоверно, тъй като банкерът й предложи 3000 лева.
Тя смело отказа, вярвайки, че в нейната кутия се крият 7500 лева.
Това не се оказа така и тя си тръгна от шоуто с два лева.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com