Милица Гладнишка побърка народа! Абсолютен рекорд

какво взриви публиката в тв шоуто

Милица Гладнишка побърка народа! Абсолютен рекорд | StandartNews.com

Тв любимка на зрителите отново вдижна емоциите и разбуни духовете в ефира!

Тотален рекорд поставиха отборите на Милица Гладнишка и Христо Пъдев в състезанието за знания по бТВ "Кой да знае". За първи път в историята на предаването и двата отбора дадоха само верни отговори. Така и двата спечелиха по 1500 лева.

Последният въпрос обаче доста поизпоти отбора на актрисата.

Той бе: 

Каква е разликата между мандарините и клементините?

- мандарините винаги имат семки, а клементините почти нямат;

-клементините винаги имат 9 сегмента, а мандарините - 10-12;

- мандарините съдържат по-малко киселина и захар.

Верният отговор гласи:

Ако попаднете на щанда за плодове в хипермаркета, напълно е възможно да се зачудите кое е клементина и кое мандарина. Истината е, че те трудно се различават. Въпреки това кората на кменетината се отстранява по-лесно, тъй като е по-дебела от тази на мандарината. Мандарините имат повече киселини и повече захар и затова са много по-ароматни, но и имат много семки. Клементините са предимно без семки. 

Това е рекорд! Двата отбора отговориха на всички въпроси в предаването вярно, обяви водещият на шоуто Сашо Кадиев. 

Той припомни, че друг път се е случвало единия отбор да отговори на всички въпроси вярно, но другия винаги някъде е имал пропуск. Така че тази вечер с 10 верни отговора е прецедент.

Този епизод трябва да лети в космоса, предложи Милица. 

Изненадата обаче дойде в самия финал на предаването, когато отборите трябваше на сляпо да заложат пари без да знаят какъв въпрос и дори каква категория ги чака. Оказа се световни рекорди и и двата отбора отново дадоха верни отговори. С това епизодът бе обявен за тотален рекорд. 

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай