Лондон. Лейда Гага е признала пред фенове след концерт в Лондон, че продължава да се бори с депресията си, като всеки ден взима антидепресанти.
Световноизвестната изпълнителка и преди е говорила за тези проблеми, като признава, че се чувства най-зле по време на турнета. Кулминацията е била в края на 2013 година.
По време на концерта си в "О2 Арена" в Лондон Гага сподели, че продължава да взема всеки ден хапчета за борба с депресията, след като прочете от сцената писмо от почитател, пробвал да се самоубие.
"Всеки ден вземам лекарства против депресия...Обвинявала съм се за това. Мислех си: "Защо не мога да се почуствам щастлива?". Но след това осъзнах, че съм родена такава и за някои хора е по-трудно да видят светлината. Но депресията трябва да бъде приемана много по-сериозно", заяви Гага, след което тя посвети баладичната версия на песента си Born This Way на депресирания си почитател.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com