Англия смачка Украйна, Островът се размечта!

"Трите лъва" с разгромна победа

Англия смачка Украйна, Островът се размечта! | StandartNews.com

Добрата стара Англия върви по възходяща линия на Евро 2021 точно когато трябва и точно колкото й трябва. Както никога досега!

Британците смазаха Украйна с 4:0, играят все по-силно, имат убийствена ефективност. И нямат допуснат гол до момента!

Тимът на Саутгейт отива на полуфинал срещу Дания. Ясно е, че на Острова вече мечтаят. За титлата.

Снимка 537555

Още в 4-та минута Хари Кейн изведе британците напред. Точно в стил "Саутгейт", с много прагматизъм и ефективност, англичаните изиграха поредното си добро полувреме.

В 16-та минута Пикфорд спаси ,удар на Яремчук.

Украйна определено имаше проблеми  и със спирането на Рахийм Стърлинг

В 32-та минута Деклайн Райс "подпали" ръкавиците на Бушчан, но попадение в украинската мрежа отново не падна.

Абсолютно надмощие на англичаните и през второто полувреме. И вече отдавна няма интрига.!

Снимка 537563

Хари Магуайър, пак Хари Кейн и железният капитан на Ливърпул Джордан Хендерсън доведоха резултата до 4:0 още в 62-та минута!

Снимка 537567

Сега остава въпросът, който е вечно актуален от 1966 година насам. Може ли Англия да спечели нов трофей във футбола?