Бекъм и Том Круз аплодират на "Уембли"

Италия изравнява в 67-та минута

Бекъм и Том Круз аплодират на "Уембли" | StandartNews.com

Англия поведе на Италия с 1:0 на почивката на финала на Евро 2021. Пред 60 000 на "Уембли" още в 3-та минута британците поведоха чрез изненадващ голмайстор. Левият бек Люк Шоу засече центриране на Трипиър и прониза Донарума!

Англия усещаше неувереността в италианските редици и бързо искаше да реши нещата с втори гол. Италианците бяха неочаквано притиснати и изнемогваха в тези минути.

Те обаче успяха да издържат на напрежението и да не допуснат второ попадение. Най-добрият шанс за Италия беше създаден в 34-та минута след перфектната индивидуална изява на Федерико Киеза.Ударът му обаче не бе точен.

Три минути след това, публиката искаше червен картон за Емерсон за грубо влизане.

В края на полувремето Джон Стоунс имаше ключова намеса за опазване на врата на англичаните.

По трибуните домакините бяха аплодирани и от Дейвид Бекъм и световната звезда в киното и негов добър приятел Том Круз.

Италия успя да изравни чрез Бонучи в 67-та минута.