7

0

Морална победа за "Левски" след 0:0 с "Лудогорец"

от редактор |

Отборите на Левски и Лудогорец изиграха много драматичен сблъсък в отложен мач от първия кръг на Първа лига. Пред препълнените трибуни на "Георги Аспарухов" двата тима не успяха да си отбележат гол, като завършиха 0:0.

"Сините" вдъхновени от своите фантастични фенове успяха да задържат в четвърти пореден мач вратата си суха, въпреки че капитанът Божидар Митрев бе изгонен още в 36-ата минута. 26-кратните шампиони на България играха 45 минути с човек по-малко, тъй като в 80-ата минута Сисиньо също бе пратен под душовете с директен червен картон.

Равенството завърза още повече първенството, като големият победител тази вечер бе ЦСКА-София, който остана на върха с 16 точки. Тимът на Димитър Димитров-Херо е втори с 15 точки, докато играчите на Делио Роси вече са трети с 14 точки.

Трибуните на стадион "Георги Аспарухов" бяха толкова пълни за първи път от над 13 месеца, когато привържениците подкрепяха отбора си срещу Марибор (1:1) в Лига Европа.

Така "Левски" продължава без допуснат гол при Делио Роси, но не и със 100-процентов успех от победи. "Лудогорец" пък допусна трето равенство от началото на сезона и за първи път не успя да победи като гост този сезон, но продължава без загуба. Равенството обаче беше в полза на ЦСКА, който остана на върха след тази развръзка.

Информационна Агенция standartnews.com по никакъв начин не влияе на коментарите под статиите и на гласуването за тях и трие коментари само и единствено в случаите, в които не са написани на кирилица или в които сме получили оплаквания от читатели за неуместни коментари.

гост · 14:18 · 08.09.2017
Левски също са артисти и футболисти и ръководство . Винаги вият на умряло за съдий за груба игра . Имаше един Сашо Александров сега е във Етър . Тоя беше касапина на Левски . Дай му да рита кокалчета на противника , футбола не го интересува . Сърбина от Левски , колко пъти спъва , рита но нищо . Останалите също не са стока , затова не ридайте Левски ......
иван · 08:39 · 08.09.2017
Лудогорец с Херо-трагедия.
Потребител · 20:15 · 07.09.2017
Морал с Материал
ега ти зидарите...без да обиждам последните....те си вадят парите чесно
Баш у задния двор · 19:14 · 07.09.2017
На чорбата, как се ф'ръля.... Как се мята..... Удари я у земята!
Потребител · 13:20 · 07.09.2017
Трибуните на стадион "Георги Аспарухов" бяха толкова пълни, че се заговори за нова трибуна “Човека в черно“, която ще осигури ТИТЛАТА ТАЗИ ГОДИНА !!!
Потребител · 09:00 · 07.09.2017
Хайде нека все така оттук нататък да постигат все морални победи !И да духат таратора !
Потребител · 08:46 · 07.09.2017
Жалък “Левски“,още по жалкото е ,че бе подкрепен много здраво от съдията.Поне 3ма играча на сините трябваше да бъдат изгонени за грубости,повтаряни системно за да провокират играчите на Лудогорец!
Бекът на Лудогорец беше изгонен защото защитникът на Левски непрекъснато го риташе и яздеше,при корто бразилецът го шамароса по вратът,след което артистът в синьо се затръшка и запревива,държейки се за лицето,като че ли влак беше минал през главата му.Отбор от артисти и касапи.Десния бек,сърбина беше груб и за изгонване още 1вото полувреме!