Левски възкръсна срещу ЦСКА-София за 2:2

Левски възкръсна срещу ЦСКА-София за 2:2 | StandartNews.com

Левски губеше с два гола от ЦСКА-София след 45 минути игра, но след много силно второ полувреме сините стигнаха до 2:2 в дербито на 30-ия кръг в Първа лига. Червените поведоха с гол от дузпа на Фернандо Каранга още в шестата минута, а само 180 секунди по-късно Енрике удвои.

До края на първата част футболистите на Стамен Белчев пропуснаха да направят преднината си по-внушителна.

След почивката обаче Левски тотално надигра своя противник и логично изравни след попадения на Иван Горанов (48) и Паулиньо (61). Сините дори можеха да осъществят пълен обрат, но сериозен пропуск към края на срещата направи Габриел Обертан.

Двата отбора завършиха двубоя с по 10 човека след директни червени картони на Сержиу Буш и Жеферсон, показани от представилия се на добро ниво рефер Стефан Апостолов.