Чудо! Разбихме прокобата - България - Щвеция 3:2

Чудо! Разбихме прокобата - България - Щвеция 3:2 | StandartNews.com

Чудото се случи! Бихме Швеция на футбол след 50 години мъка. Тогава за последен път вкарахме и три гола на скандинавците. На точка сме от "лалетата" преди битката на 3 септември за второто място в групата.

В другите мачове от групата: Франция - Холандия 4:0, Люксембург - Беларус 1:0.

79 минута - ГОООООЛ! 3:2! Резервата Чочев наказа Швеция!

66 минута - Илиев продължава да ни вади.

61 - Тодор Неделев влиза в боя.

60 минута - Пламен Илиев с три поредни добри намеси в продължение на три минути.

-------------------------------------------------------------------------------

Почивка.

--------------------------------------------------------------------------------

43 минута - Грешка в защитата ни и Маркус Берг изравнява - 2:2

33 минута - Националите отвърнаха на удара, Георги Костадинов взриви трибуните 2:1

29 минута - 1:1. Манолев изпусна Лустиг и той бе безпощаден с глава

Шведите натиснаха.

17 минута - Селекционерът Петър Хубчев е изгонен за протест срещу решение на съдията Талиавенто.

16 минута - Дузпа за Швеция за фаул на Георги Костадинов. Вратарят Пламен Илиев спасява удар на Форсберг.

11 минута - 1:0 Ивелин Попов подаде към Миланов, който пусна към Манолев - 1:0